ایمپلنت دندان
موضوعات داغ

انواع ایمپلنت های آسیایی

انواع ایمپلنت های آسیایی

انواع ایمپلنت های آسیایی

 

انواع ایمپلنت های آسیایی
انواع ایمپلنت های آسیایی

 

ایمپلنت آسیایی

امروزه ایمپلنت آسیایی فقط محدود به یک یا دو کشور نمی باشد بلکه دیگر کشورها هم به تکنولوژی ساخت قطعات ایمپلنت رسیده اند و توانسته در سطح اول قاره آسیا با برند های مطرح ایمپلنت آسیایی به رقابت بپردازند. هر چند ایمپلنت آسیایی به طور کلی از برندهای درجه 2 به پایین در سطح جهان می باشد. اما با توجه به نزدیک شدن تکنولوژی ساخت ایمپلنت در آسیا به سطح اول دنیا و همچنین رشد سریع علم رسیدن ایمپلنت های آسیایی به جایگاه های بالاتر در سطح یک جهان چندان دور از ذهن به نظر نمی رسد. ایمپلنت کره ای در آسیا در حال حاضر یکه تاز ساخت قطعات ایمپلنت می باشد. ایمپلنت های ایرانی نیز مدتی است وارد این عرصه رقابتی شده اند و به دنبال یافتن جایگاه مناسبی در این بازار رقابتی می باشند.

ایمپلنت کره ای

ایمپلنت کره ای به دلایل زیر بسیار مورد پسند دندانپزشکان و بیماران ایرانی است:
• قیمت مناسب
• خدمات خوب
• در دسترس بودن قطعات آن

از برندهای معروف ایمپلنت کره ای می توان به برند اوستم Osstem اشاره کرد.این برند از اولین تولید کننده های ایمپلنت در کشور کره محسوب می شود که دارای تأییدیه از انجمن غذا و داروی آمریکا است.پرفروش ترین برند ایمپلنت کره ای Dentium است که نوع ساخت آن برای جراحی بسیار ساده است.از دیگر مزایای این برند می توان به قیمت مناسب اشاره کرد.از دیگر برندهای خوب ایمپلنت کره ای می توان به ایمپلنت مگاژن اشاره کرد.شرکت اشترومن بعد ها این برند را خرید.
بهترین نوع ایمپلنت کره ای
شرکت های اوستم،دنتیس و ایمپلنتیوم چزء برند های مطرح کشور کره هستند.ایمپلنت های کره ای در چند سال اخیر بازار ایمپلنت آسیایی و ایران را به خود اختصاص داده اند.ایمپلنت کره ای مانند کشورهای دیگر دارای کیفیت خوب و بد است.بهترین نوع ایمپلنت کره ای، برندی است که از شرکت های معتبر کره ای باشد و در ایران و سایر کشور ها شناخته شده باشد.

 1. برند Osstem
 2. برند Dentium
 3. برند Megagen
 4. برند DIO
 5. برند Neo Biotech
 6. برند Dentis
 7. ایمپلنت یوفیت

ایمپلنت ایرانی

چند سالی است که تولید ایمپلنت در ایران شنیده می شود. در ابتدا چیزی که به عنوان ایمپلنت ایرانی در بازار وجود داشت، نمونه مونتاژ شده و اصلاحی دیگر برندها بود. اما یکی دو سال است که در کردستان ایران شرکت کیمیا کاشت دست به تولید اختصاصی ایمپلنت ایرانی زده است. این برند ایمپلنت ایرانی قابل رقابت با ایمپلنت کره ای، ایمپلنت اروپایی و ایمپلنت آمریکایی به گفته مدیران شرکت کیمیا کاشت می باشد. و اینکه ایمپلنت ایرانی ساخت این شرکت دارای کیفیت مناسب و ضمانت مادام العمر می باشد. اما چیزی که در نهایت می شود به آن اذعان داشت این است که طراحی و تولید ایمپلنت نیاز به آزمون و خطاهای بسیاری دارد و اینکه قابلیت ساخت تمامی اجزای ایمپلنت نیز وجود داشته باشد که شاید تکنولوژی ساخت تمامی آنها هنوز در کشورمان ایران وجود ندارد، و برخی از این قطعات از دیگر کشور ها وارد می شوند.

 1. ایمپلنت ایرانی شرکت کیمیاکاشت اطبا
 2. ایمپلنت ایرانی سینابایونیک

ایمپلنت چینی

کشور چین قادر به ثبت شرکتی کعتبر برای ساخت ایمپلنت دندان نبوده و اگر برند های چینی به گوشتان خورد است، در واقع کپی از برند های آمریکایی و اروپایی می باشد. باید توجه کنید که قیمت آن ها بسیار پایین تر از نوع اصل برند ها و البته کیفیتی بسیار نامرغوب می باشند. برند های چینی ارائه شده به بازار عبارتند از:

 1. ایمپلنت چینی وانژو Wenzhou Trasdo Medical Instrument Co
 2. ایمپلنت چینی هونگ کو Hung Kuo Medical Instrument Co Ltd
 3. ایمپلنت چینی گرین دنتک Green DenTech Co Ltd

 

 

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

این مطلب را هم ببینید
انواع ایمپلنت های اسپانیایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا