ایمپلنت دندان
موضوعات داغ

انواع ایمپلنت های سوئیسی

انواع ایمپلنت های سوئیسی

انواع ایمپلنت های سوئیسی

 

انواع ایمپلنت های سوئیسی
انواع ایمپلنت های سوئیسی

 

ایمپلنت سوئیسی

ایمپلنت سوئیسی اشترومن straumann جزء بهترین برند های ایمپلنت می باشد که بین 5 برند برتر ایمپلنت دنیا قرار دارد و سابقه بسیار طولانی در این زمینه دارد ایمپلنت سوئیسی اس پی ای SPI یکی از برند های ایمپلنت ساخت کمپانی تومن مدیکال سوئیس است که دارای قدمت بسیار طولانی همانند ایمپلنت سوئیسی اشترومن در ساخت ایمپلنت دندان می باشد. و هر دو شرکت همواره در ساخت ایمپلنت دارای نوآوری می باشند
ایمپلنت سوئیسی اس ای سی SIC که جزء برندهای جدید ساخت ایمپلنت در کشور سوئیس می باشد، که کیفیت آن در حد ایمپلنت های کره ای می باشد ولی جزء ایمپلنت های پرفروش سوئیسی به شمار می آید. ایمپلنت سوئیسی بایو دنتال Biodental Implant هم همانند اس آی سی قدمت زیادی ندارد ولی با روی آوردن به اباتمنت های زیرکونیومی در چند سال اخیر سهمی از فروش را به خود اختصاص داده اند که اخیرا جزء برندهای موفق ایمپلنت سوئیسی به شمار می آید. ایمپلنت سوئیسی دکتر ایده Ihdeh جزء ایمپلنت های متوسط در کشور سوئیس می باشد که به دلیل آفر های ویژه ای که برگزار می کند بسیار خوشنام و معروف می باشد. ایمپلنت سوئیسی تی آر آی TRI هم سری جدید ایمپلنت های سوئیسی به شمار می آید که قطعات خود را مشابه ایمپلنت های آمریکایی شرکت زیمر می سازد و به دنبال کشف ایده های نوین در طراحی ایمپلنت می باشد.

انواع ایمپلنت های سوئیسی

اشترامن (Straumann)

یکی از معروف ترین برند های سوئیسی، اشترامن بوده که استفاده از یک مهندسی دقیق در ساخت آن، سبب شده است تا کیفیت بی نظیری برای افرادی که مشکلاتی در تراکم استخوان فک خود دارند، داشته باشد. به دلیل این خاص بودن، قیمت آن تا حدودی از دیگر برند های سوئیسی بالاتر است، اما دارای مزیت هایی از جمله طول درمان کمتر و کوتاه تر و همچنین کاهش احتمال شکست ایمپلنت دندان می باشد.

ایده (dr.Ihde)

این برند 60 سال سابقه تولید و ساخت تجهیزات دندانپزشکی داشته و با دقت بسیار بالا و با کمک موادی بسیار مرغوب و با کیفیت به ساخت ایمپلنت های دندانی نیز می پردازد.
یکی از برترین مزیت هایی که ایمپلنت ایده را از دیگر برند ها متمایز می کند، این است که برای شرایط بسیار سخت در زمان جراحی، طراحی منحصر به فردی دارد.

اس ای سی (SIC)

این برند تقریبا تازه کار بوده، اما فروش مناسبی در ایران دارد. کیفیت آن در حدود ایمپلنت های معمولی کره ای بوده و با قیمت پایینی در بازار عرضه می گردند.

TRI

این برند یک برند جدید سوئیسی بوده که از نظر ظاهر و زیبایی به ایمپلنت آمریکایی زیمر شباهت دارد. به دلیل اینکه TRI تقریبا جدید و نوپا می باشد، نمی توان اظهار نظری قطعی در رابطه با کیفیت و موفقیت آن بیان کرد. با وجود اینکه کیفیت خوب و قیمت مناسبی دارد، اما هنوز در کشور ما شناخته شده نمی باشد.

اس پی ای (SPI)

تومن مدیکال، شرکتی می باشد که ایمپلنت های دندانی خود را به سراسر جهان صادر می کند. این محصول دارای ایمنی بالا و زیبایی منحصر به فردی است که به همین دلیل بسیار مورد استقبال بیماران و دندانپزشکان قرار گرفته است.
این شرکت محصولات خود را تحت نام سری SPI تولید می کند، به همین جهت به این نام در ایران شناخته شده است. برند اس پی ای دارای مزیت هایی از جمله پایداری مکانیکی بسیار بالا، سازگار بودن با تمام انواع تاج دندان و پروتز های دندانی و دارا بودن پیچ اباتمنت بسیار محکم می باشد.

این مطلب را هم ببینید
انواع ایمپلنت های اسپانیایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا