ایمپلنت دندان
موضوعات داغ

انواع ایمپلنت های اسپانیایی

انواع ایمپلنت های اسپانیایی

انواع ایمپلنت های اسپانیایی

 

انواع ایمپلنت های اسپانیایی
انواع ایمپلنت های اسپانیایی

 

ایمپلنت اسپانیایی

ایمپلنت اسپانیایی موزو گرائو Mozo Grau یک شرکت سازنده قطعات ایمپلنت دندان در کشور اسپانیا می باشد. ایمپلنت اسپانیایی موزو نزدیک به 25 است که در زمینه تحقیقات علمی در حیطه دندانپزشکی در سراسر دنیا دارای سابقه و تجربه کاری می باشد. قطعات ساخته شده ایمپلنت اسپانیایی در شرکت موزو از سطح کیفیت مطلوبی در سطح اروپا برخوردار است و تا حدی قابل رقابت با دیگر برندهای مطرح ایمپلنت اروپایی می باشد.

ایمپلنت Mozo Grau

چند نکته از بارزترین مشخصه های هر ایمپلنت دندانی که آن را اعتبار جهانی می بخشد شامل: کیفیت، سرعت هم جوشی با استخوان و بافت اطراف ایمپلنت، دانش بنیان بودن سازنده و نتایج مثبت تایید کننده کیفیت کلینیکال مطرح در دنیا، در حداقل بازه زمانی ۱۵ ساله، دقت ساخت با تلرانس های میکرونی، عمر طولانی نگهداری پکیج و آسانی کار کردن با آن برای متخصصین این رشته می باشد.
شرکت MOZO GRAU اسپانیا یکی از معدود شرکت های دانش بنیان در ساخت ایمپلنت های دندانی می باشد که در دو دهه ی گذشته با تحقیقات گسترده و تعامل با دانشگاه های معتبر دنیا و سیستم مدیریت کیفی بسیار پیشرفته و ماشین آلات پیچیده دیجیتال روز، جزء یکی از بهترین و مطرح ترین تولید کنندگان ایپلنت های دندانی در جهان می باشد.

سال ورود به ایران

در سال 1390 وارد ایران شده است.

امتیاز کاربران: 4.65 ( 1 رای)

این مطلب را هم ببینید
انتخاب شما ایمپلنت کره ای است یا آلمانی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا