ایمپلنت دندان
موضوعات داغ

انواع ایمپلنت ایتالیایی

انواع ایمپلنت ایتالیایی

انواع ایمپلنت ایتالیایی

 

انواع ایمپلنت ایتالیایی
انواع ایمپلنت ایتالیایی

 

ایمپلنت ایتالیایی

ایمپلنت ایتالیایی سوییدن اند مارتینا Sweden & Martina جزء بهترین ایمپلنت های اروپایی شناخته می شود. البته ایمپلنت ایتالیایی شامل برند های دیگری نیز می باشد. Leader Italia Srl برند ایمپلنت ایتالیایی که از تکنولوژی های جدید و بروزی مانند لیزر و نانو استفاده می کند. ایمپلنت ایتالیایی GEASS که دارای بیش از 30 سال تجربه در ساخت قطعات ایمپلنت در ایتالیا می باشد. که کاربرپسندی و ساده بودن از جمله ویژگی های این کمپانی می باشد. jdental care ایمپلنت ایتالیایی جدیدی هست که به تازگی تولید می شود. برند های ایتالیایی ایمپلنت دارای محصولات و طراحی های متنوعی در زمینه طراحی و ساخت قطعات ایمپلنت دندان می باشند.

انواع ایمپلنت ایتالیایی

ایمپلنت سوییدن اند مارتینا (Sweden & Martina)

شرکت چند ملیتی سوییدن اند مارتینا سازنده انواع ایمپلنت دندان با بهترین کیفیت، دارای استانداردهای UNI EN ISO 9001-2008 و UNI CEI EN ISO 13485 در سال ۱۹۷۲ با مرکزیت ایتالیا آغاز به کار کرد.
سال تولید این نوع برند، 1972 بوده که تکنولوژی های جدیدی مانند لیزر و نانو در ساخت آن مورد استفاده قرار می گیرند. برند سوییدن اند مارتینا محصولات زیادی را ارائه می دهد که می توانیم مواردی مانند پروتز دندانی، چسب و کامپوزیت و .. را شامل آن بدانیم.

SRL ITALIA LEADER

Leader Italia برند ایمپلنت ایتالیایی که از تکنولوژی های جدید مانند نانو و لیزر استفاده می کند این شرکت ایتالیایی از معدود برندهایی می باشد که با توجه به تنوع محصولات و رنج گسترده قیمت ، تمام قطعات پروتزی و پروتکل جراحی آنها یکسان می باشد. این برند از تکنولوژی های جالب و جدیدی از جمله تکنولوژی لیزر و نانو در سطح فیکسچرهای خود استفاده کرده است.
شرکت Leader Italia ساخت کشور ایتالیا در سال 1996 برای تولید قطعات برای کاشت ایمپلنت تاسیس شد.

GEEASS

کمپانی Geass دارای بیش از ۳۰ سال تجربه در عرصه ایمپلنتولوژی در ایتالیا می باشد. که فعالیت خود را از سال 1985 شروع کرده است که در سال 1390 وارد ایران گردیده و شرکت مروارید سپید مانا نمایندگی را در ایران برعهده دارد.
یکی از نکاتی که در اولین نگاه به کاتالوگ Geass نظر مخاطب را جلب می کند، سادگی و کاربرپسند بودن نحوه پرزنت و محصولات این سیستم است. این فیکسچرها دارای خصوصیات مشترکی از جمله سطح Synthegra هستند. سینتگرا، سطحی فعال از لحاظ انرژی می باشد و باعث جذب پروتئین ها و تسریع بازسازی استخوان می شود.

CARE JDENTAL

ایمپلنت JDental نتیجه همکاری و تبادل تجربه دندانپزشکان پیشرو در زمینه ایمپلنتولوژی و تیمی از مهندسین پزشکی می باشد. کمپانی JDental در مودنا ایتالیا در جایی که بواسطه دستگاه های دقیق پزشکی خود شناخته شده است، قرار دارد.
این کمپانی در سال ۱۹۶۵ با هدف طراحی، توسعه و تولید ایمپلنت های دندانی با ویژگی های نوآورانه در جهت پاسخ دادن تمام نیازهای دندانپزشکان و بیماران شروع به فعالیت کرد.
تولید خود را از سال 2006 شروع کرده است که در سال 1392 وارد ایران گردیده است. یکی دیگر از برند های ایتالیایی که البته قدمت زیادی ندارد و تازه شروع به کار کرده است، برند CARE JDENTAL است که طرح های متفاوتی دارد.

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

این مطلب را هم ببینید
آشنایی با پروتز دندان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا