ایمپلنت دندان
موضوعات داغ

انواع ایمپلنت های فرانسوی

انواع ایمپلنت های فرانسوی

انواع ایمپلنت های فرانسوی

 

انواع ایمپلنت های فرانسوی
انواع ایمپلنت های فرانسوی

 

ایمپلنت فرانسوی

در سالیان اخیر ایمپلنت های دندانی زیادی با برندهای مختلف به ایران راه پیدا کرده اند، بعضی از این برندها توسط دندانپزشکان متخصص و بعضی از آنها توسط تاجران دندانپزشکی به بازار ایران وارد شده اند، بر همین اساس در وب سایت دندال ایمپلنت ها در سه دسته بندی: بر اساس کشور سازنده، بر اساس قیمت فیکسچر و بر اساس برند، معرفی و بررسی شده اند.
با توجه به اینکه ایمپلنت های دندانی محصولی کاشتنی در بدن انسان است، برای انتخاب آن باید دقت به خرج داد و با آگاهی درمان آن را شروع کرد. شما می توانید در محصولات مرتبط در زیر این مطلب، ایمپلنت های ساخت کشور فرانسه که در ایران حضور دارند را مشاهده نموده و بعد از کلیک معرفی و بررسی آن را بخوانید.

ایمپلنت فرانسوی همانند دیگر ایمپلنت های اروپایی کیفیت مطلوب و قیمت مناسبی را دارند.
ایمپلنت های فرانسوی با کیفیتی خوب دارای قیمت مناسبی می باشند که به همین دلیل مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته اند.

کیفیت ایمپلنت فرانسوی

کیفیت ایمپلنت فرانسوی در سطح یک جهانی نبوده ولی در بین کشور های اروپایی همیشه جایگاه مناسبی را داشته اند و همواره در حال پیشرفت می باشند. کیفیت ایمپلنت فرانسوی در مقایسه با ایمپلنت های آمریکایی همواره پایین تر بوده استف اما اکثر برند های تولید ایمپلنت در فرانسه، تکنولوژی ساخت ایمپلنت های آمریکایی را سرلوحه کار خود قرار می دهند. و امید آن می رود به زودی کیفیت ایمپلنت فرانسوی جهش چشمگیری در سطح اروپا داشته باشد.

انواع ایمپلنت های فرانسوی

ایمپلنت Axiom

ایمپلنت فرانسوی Axiom از برند ANTHOGYR آنتوژیر با سابقه طولانی در تولید تجهیزات دندانپزشکی می باشد. قطعات ایمپلنت این برند بسیار ساده اما حرفه ای تولید می شوند. این ایمپلنت های فرانسوی سیستم طراحی مختص به خود را دارند که طراحی کانکشن های سه وجهی از جمله آن می باشد.
سیستم ایمپلنتی Axiom متعلق به شرکت آنتوژیر فرانسه است. هیچ گاه کیفیت ایمپلنت فرانسوی در سطح یک جهانی نبوده است. اما در بین کشورهای اروپایی همیشه جایگاه مناسبی را داشته اند و همواره در حال پیشرفت می باشند. و امید آن می رود به زودی کیفیت ایمپلنت فرانسوی جهش چشمگیری در سطح اروپا داشته باشد. آنتوژیر برندی باسابقه با محصولات با کیفیت از قبیل موتورهای جراحی و انواع آنگل های دندانپزشکی و … در دنیا می باشد.

ایمپلنت IDI

برند فرانسوی IDI فرانسوی که حضور طولانی مدتی در ایران داشته و در بخش ایمپلنت و آموزش همیشه فعال بوده، تنوع زیادی در فیکسچرهای خود دارد، طراحی بعضی فیکسچرها به گونه ای منحصر بفرد است که سلایق خاصی مدلی مثل IDCAM رو انتخاب می کنند و جالبی این سیستم این هست که هر مدل از فیکسچرهای آن با دیگری از لحاظ ظاهری و کانکشن کاملاً متفاوت بوده و نسبتاّ قیمت مناسبی هم دارد.
برند فیکسچر IDI، دارای محصولات متنوعی در زمینه انواع فیکسچرها با طراحی های مختلف است که بسته به شرایط بیمار، دست دندانپزشک را در انتخاب فیکسچر مناسب باز می گذارد. برند فیکسچر IDI ضمن داشتن کیفیت مناسب و خوب، دارای قیمت مناسبی نیز می باشد.

ایمپلنت Euroteknica

ایمپلنت فرانسوی یوروتکنیکا Euroteknica نیز از دیگر برند های محبوب فرانسوی ساخت ایمپلنت می باشد که از ویژگی های بارز این شرکت قیمت مناسب و خدمات پس از فروش و ضمانت نامه های آن می باشد.

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

این مطلب را هم ببینید
انواع ایمپلنت های آلمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا