ایمپلنت دندان
موضوعات داغ

انواع ایمپلنت های آلمانی

انواع ایمپلنت های آلمانی

انواع ایمپلنت های آلمانی

 

انواع ایمپلنت های آلمانی
انواع ایمپلنت های آلمانی

ایمپلنت های آلمانی

ایمپلنت‌ها در کشورهای مختلف، در کمپانی‌های مختلف و با متریال مختلفی ساخته میشود. یکی از کشورهایی که جزو بزرگترین تولیدکنندگان ایمپلنت در دنیاست کشور آلمان است. آلمان از بزرگترین تولیدکنندگان اروپا و چهارمین کشور برتر در ساخت ایمپلنت است. از نظر کیفیت کشور آلمان ایمپلنت‌ های بسیاری با کیفیتی تولید میکند که میتواند بازار ایمپلنت دندان را در جهان هدایت کند.

انواع ایمپلنت های آلمانی

ایمپلنت دندان Xive

Xive را می توان جزو برندهای معروف انواع ایمپلنت آلمانی دانست که زیرمجموعه شرکت دنس پلای می باشد. این شرکت خود دارای چند ملیتی می باشد. اگر بخواهیم از امتیازات این برند بگوییم بایستی خاطر نشان شد که دارای تنوع سایز و موفقیت بالا از نظر کاشت می باشد. چنانچه پیدا کردن این قطعه سخت شده است تنها دلیل آن را تحریم های وارده به ایران بدانید. متاسفانه استفاده از قطعات پروتزی غیراصل سبب می شود که مشکلات بیشتری برای بیمار به وجود آید.

ایمپلنت دندان Ankylos

این برند نیز زیرمحموعه دنس پلای بوده که دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد. ایملپنت Ankylos بسیار گران تر از دیگر برندها می باشد. هرچند که سرنوشت این مدل همانند دیگر مدل ها دستخوش مشکلات کرونا شده است اما با این حال، به سختی در ایران پیدا می شود.

ایمپلنت دندان Bego

در صورتی که بیمار به دنبال ایمپلنت با لیزر با قیمت متوسط به بالا می گردد، Bego می تواند گزینه بسیار خوبی برای وی باشد. شرکت Bego از آلیاژ بسیار خوبی استفاده می کند که به راحتی با لثه جوش خواهد خورد. در ایران شرکت روژان درمان نمایندگی آن را قبول کرده است. دیگر انواع ایمپلنت آلمانی که در ایران وجود دارد هر کدام نمایندگی مخصوص به خود را دارند. نسل جدید ایمپلنت آلمانی Bego با نام جدید ایکس وارد ایران نشده است و همچنان نسخه قدیمی آن وجود دارد. در نظر داشته باشید که این برند اباتمنت های زیرکونیم دارد که می تواند زیبایی دندان را دوچندان کند.

در نتیجه چنانچه به دنبال یک ایمپلنت با کیفیت و با قیمت مناسب هستید که به خوبی بتوانید با کمک آن دندان های خود را ترمیم کنید، به شما پیشنهاد می کنیم که از برند bego برای ترمیم دندان های خود استفاده نمایید و نتیجه موفقیت آمیزی را دریافت کنید.

ایمپلنت دندان DRS (Ratio)

از بهترین برند های تولید کننده ایمپلنت در آلمان برند drs است که این برند در گروه گران قیمت ترین انواع ایمپلنت آلمانی قرار دارد و توسط شرکتی به نام میزینگر ساخته و تولید می شود. برند drs یکی از ورژن های ایمپلنت اشترومن است که اصالت خود را در طی سال های گذشته ثابت کرده است.

اگر به دنبال بهترین مارک ایمپلنت هستید بهتر است که ایمپلنت DRS را انتخاب کنید. این نوع از ایمپلنت آلمانی دارای قیمت گرانی می باشد که شرکت میزینگر ساخت آن را به عهده دارد. DRS یک ورژن از ایمپلنت اشترومن بوده که هر کدام به دنبال ادعای اصالت بودن هستند.

ایمپلنت دندان Alphatech

افرادی که مشکل تحلیل لثه دارند می توانند از ایمپلنت Alphatech استفاده کنند. این نوع از انواع ایمپلنت آلمانی با سطح هیدروکسید کلسیم پوشانده شده و نواحی ضعیف استخوان را به خوبی پیوند می دهد. متاسفانه قیمت این نوع از ایمپلنت آلمانی بالا بوده و دندانپزشکان و جراحان می توانند در این قیمت انتخاب های بهتری داشته باشند.

ایمپلنت دندان Ritter

ایمپلنت نوپایی که به تازگی وارد ایران شده است. Ritter بیشتر در تولید یونیت های دندانپزشکی خود را نشان داده است. هر چند که در بازار رقابت برای دندانپزشکان و جراحان دارای قیمت پایین می باشد اما متاسفانه مشکلاتی مانند عدم تطابق دریل با سایز فیکسچر و ست جراحی ضعیف وجود دارد. همین امر باعث شده است که درصد شکست آن بالا باشد.

ایمپلنت دندان Argon

Argon نیز یکی دیگر از انواع ایمپلنت آلمانی جدید می باشد که از نظر علم دندانپزشکی دارای عدم تطابق فرز با فیکسچر را در فک پایین دارد و جراحی آن را مشکل می کند. از لحاظ هزینه دارای قیمت متوسط می باشد که درخصوص تحلیل استخوان و موفقیت مدت ماندگاری ایمپلنت مانند دیگر انواع ایمپلنت ندارد.

ایمپلنت آلمانی icx

در ایران بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد و البته دارای هزینه کمتری نسبت به دیگر برندهای مشابه است این نوع ایمپلنت درصد بسیار کمی ممکن است دچار لق شدن پروتز شود. قیمت ایمپلنت آلمانی icx متوسط رو به بالا است اما نسبت به مزایا و طول عمری که دارد استفاده از آن بسیار رایج است. برای مشاهده قیمت ایمپلنت آلمانی و دیگر ایمپلنت ها در ادامه جدول قیمت ایمپلنت آلمانی را مشاهده نمایید.

ایمپلنت tiologic

تایولوژیک اس تی پیشرفته ترین نسل از سری ایمپلنت های تایولوژیک آلمان می باشد که در سال ۲۰۱۳ به بازار عرضه گردید.
شکل ظاهری و ابعاد رزوه های ایمپلنت تایولوژیک آلمان توسط آنالیزFEM، توسط دانشگاه بن آلمان مورد آزمایش قرار گرفته است. این آنالیز میزان آسیب های استخوان که براثر فشار های وارده به ایمپلنت حادث می‌شود را اندازه گیری و به صورت سه بعدی نمایش می‌دهد.
طراحی رزوه ها به گونه ای می‌باشد که بهترین حالت توزیع نیرو در استخوان اتفاق بیفتد.
طراحی داخلی ایمپلنت تایولوژیک به صورت سیلندری و با کانکشن جدید و پیشرفته پنتا استاپ می باشد.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

این مطلب را هم ببینید
انواع ایمپلنت های آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا